İngilizce Dersler

3. KUR İNGİLİZCE EĞİTİMİ – Orta Seviye

Mükemmel Bir Eğitime Başlıyorsun . İngilizce Konuşmaktan Korkma , Gramer konularına çok takılmadan ilk olarak konuşmayı öğrenmelisin.…

Kalıp ifadeleri öğrenin

Birçok insan doğru cümle kurabilmek için kelimeler ezberler ve doğru şekilde sıraya koymaya çalışır. Bazı öğrencilerin bil­diği kelime sayısı çok fazladır, ama bir tane bile doğru cümle kuramazlar. Bunun sebebi kalıp ifadeleri öğrenmemeleridir. Çocuklar dil öğrenirken, hem kelimeleri hem de kalıp ifadeleri birlikte öğrenirler. Aynı şekilde, siz de kalıp ifadeler ile çalış­malısınız ve kalıp ifadeleri öğrenmelisiniz.

1.000 kelime biliyorsanız, muhtemelen bir doğru cümle kura­mayabilirsiniz. Ama bir kalıp ifade biliyorsanız yüzlerce doğru cümle kurabilirsiniz. Eğer 100 kalıp ifade biliyorsanız, kaç tane doğru cümle kurabildiğinize şaşıracaksınız. Son ola

Point of view stories (odak noktalı İngilizce hikâyeler)

İngilizce gramer dersleri çalışmadan nasıl İngilizce dilbilgisi kurallarını doğru olarak kullanacağınızı öğreneceksiniz. As­lında bu teknik çok basit, kolay ve güçlü bir tekniktir ve araş­tırmalar göstermiştir ki İngilizce gramer öğrenmek için en güçlü tekniktir. Peki, nedir bu teknik? Bu tekniğin adı Point Of View Stories’dir. Bu tekniğin sırrı nedir? Size grameri nasıl öğretir?

Point of view mini story, küçük bir hikâyenin zamanını ya da bir şekilde gramer kurallarını değiştirerek anlatmaktadır. Şimdi size çok basit bir örnek verelim. Size dersleri anlatırken, komik ve ilginç bir hikâye öğretiriz. Bunu ilk defa anlatırken basit zamanda anlatırız.

Örneğimiz: Bir genç var, adı Bill. Bill, mağazaya gider. O bir şişe su satın alır. Su için 2 dolar öder.

Şimdilik mini hikâyemiz bu kadar olsun. Bu hikâyemiz basit zamandı. Şimdilik tek yapmanız gereken bunu sürekli dinle­mektir.

Show More

What Will You Learn?

 • İngilizce Kulak Aşinalığı Geliştirmek İçin İlk Çalışmalara Başlayacaksın.
 • Cümle Kalıpları İle Gramersiz Hızlı Cümle Kurma Öğreneceksin.
 • İngilizce Kelime Ezberi
 • cümle kalıpları
 • Online İngilizce Kursunda Point Of View Story (Pov) Odak Noktalı Hikayeler İle Kulak Aşinalığı Geliştiren Dinleme Bölümlerle Sokak İngilizcesi Öğreneceksiniz

Course Curriculum

1. İNGİLİZCE CÜMLE KURMA
ingilizce eğitim seti

 • WHY WON’T YOU …? , NİYE …-MEYECEKSİN?
  07:00
 • WHY DIDN’T YOU …? , NİYE …-MEDİN?
  07:00
 • WHY DO YOU …?   ,   NİYE …-YORSUN?
  07:00
 • WHY WILL YOU …?   ,   NİYE …-CEKSİN?
 • WHY DID YOU …?   ,   NİYE …-DIN? , …-DİN?

2. İNGİLİZCE CÜMLE KURMA
ingilizce öğrenme

3. İNGİLİZCE CÜMLE KURMA
İngilizce Cümle Kalıpları

Student Ratings & Reviews

4.3
Total 3 Ratings
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0
11 ay ago
ddd
5 yıl ago
Amazing Tutor, Many thanks for the course. You have explained the course so nicely. I thoroughly enjoyed the course and will be looking forward to your new courses.
5 yıl ago
This is the best course online that you can get. I learn online everything about web development, but this is amazing. Thank's Jonas, you are my Hero. You give me a good knowledge of Html, CSS and Javascript.
No Data Available in this Section
No Data Available in this Section