POWER ENGLISH İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ İPTAL & İADE İŞLEMLERİ

Vermiş olduğunuz sipariş, tarafımızdan kargoya verilmeden iptal seçeneği kullanarak, iade talebinde bulunabilirsiniz. Siparişiniz tarafımızdan kargoya verilmiş ise, ürün elinize ulaştıktan sonra paketi açmadan ve herhangi bir zarar vermeden bize geri göndermelisiniz.

Not: İade ürünlerde, kargo ücreti alıcıya aittir.

ÜRÜN İADESİ

– Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda tarafımızdan destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : DVD, VCD, CD, Kasetler, Kişiye Özel Hijyenik Ürünler vb. )

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

– Her türlü yazılım ve programlar
– DVD, VCD, CD, Kasetler, Kişiye Özel Hijyenik Ürünler vb.

Cd – Dvd gibi ürünler kopyalanabilir olduğundan dolayı iadesi mümkün değildir.

İade İşlemleri

– Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, Kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.